Įgyvendinti Projektai

Įgyvendinti projektai

UAB „Riešva“ – sėkmingai Lietuvoje ir užsienyje veiklą vykdanti įmonė, kuri per dvidešimt atsakingo ir kruopštaus darbo metų užsitarnavo stabilią padėtį rinkoje, pelnė didelių įmonių ar žinomų žmonių pasitikėjimą. Galime pasidžiaugti ir pasidalinti keletu tokių įgyvendintų projektų:

· Butas Sankt Peterburge. Tai modernaus stiliaus butas, kuriam gaminome virtuvės baldus, kambarių sienų paneles, TV spintą, įrengėme prieškambarį, miegamojo spintą. Gamybai naudojome „Ebony“ lukštą, MDF, išskirtinius veidrodžius.
· Vila Prancūzijoje. Įrengėme modernaus stiliaus vilą ypatingoje Prancūzijos vietoje – ant Viduržemio jūros kranto. Išskirtinė erdvė suponavo poreikį sukurti darniai su aplinka, gamta derantį modernų interjerą. Jam parengėme vonios bei miegamojo sienų apdailą iš veidrodžio ir polisanderio lukšto, gaminome vonios baldus, funkcionalias drabužių ir TV spintas, komodas bei spinteles prie lovos.
· Visuomeniniai objektai. Dirbome su tokiais žinomais rinkos dalyviais: „Čili Pica“, „Čili kaimas“, „Delano“, „Carskoje Selo“ ir kt. Taip pat įrengti „Vichi“ vandens parko, kelių viešbučių baldai.