Apie Mus

UAB „Riešva“ – jau dvidešimt metų sėkmingai Lietuvoje ir užsienyje dirbanti šeimos įmonė. Mūsų specializacija – nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius klientų užsakymus.

Savo veiklą vykdome dviem kryptimis: projektuojame ir gaminame baldus individualių užsakovų namams ir visuomeninės, komercinės paskirties objektams:

· Individualiems namams gaminame stilingus ir praktiškus virtuvės, svetainės, miegamojo, vonios, darbo kambario ir kitus baldus, kurie klientams suteikia maksimalų estetikos ir patogumo jausmą. Juk namai – būtent ta vieta, kur turime jaustis geriausiai!

· Bendradarbiaujame su verslo įmonėmis – įrengiame kavinių, restoranų, viešbučių, įstaigų interjerą. Tam reikalingi specialūs įgūdžiai, kuriuos per daugelį metų išsiugdė mūsų lojalūs darbuotojai, nuolat tobulėdami šioje srityje.

Siekdami aukščiausios kokybės dirbame tik su patikimomis, ne kartą išbandytomis medžiagomis. Baldų gamyboje naudojame natūralią medieną, įvairias plokštes, grūdintą stiklą, veidrodžius, įkomponuojame klientų pasirinktus audinius, odą. Gamybos proceso metu dirbama su naujausia technika, leidžiančia įgyvendinti net sudėtingiausius unikalius projektus.

Kiekvieną individualų užsakymą vertiname ne tik kaip darbą, bet ir kaip dar vieną galimybę įgyvendinti sėkmingą projektą, pradžiuginantį klientą. Aukšta darbų kokybė, solidumas, atsakingumas – kelios iš daugelio UAB „Riešva“ puoselėjamų vertybių, padedančių plėtoti sėkmingą vietinį ir tarptautinį verslą. Ieškote ko nors išskirtinio, dvelkiančio klasika, prabanga, elegancija? Norite šiuolaikiškų, modernių baldų? Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais darbais ir susitarti dėl individualaus norimo baldo gamybos.